Pyramid International SpyX Hrnek keramický
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 12.00 cm |
| Výška balení | 8.70 cm |
| Délka balení | 10.50 cm |
| Váha balení | 0.38 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Užijte si svůj oblíbený nápoj s hrnkem, který kombinuje styl i praktičnost. Keramický hrnek SpyX o objemu 315 ml přináší originální licenční motiv, který osloví fanoušky této značky.
Díky možnosti použití v myčce i mikrovlnné troubě je tento hrnek nejen designovým kouskem, ale také velmi funkčním doplňkem do vaší kuchyně či pracovního stolu. Vhodný pro děti od 6 let i dospělé, kteří chtějí mít svůj šálek kávy nebo čaje stylově po ruce.
Věk: 6+
Objem: 315 ml
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
Kód výrobce
PYR MG27902CEPM