Pyramid International Super Mario keramický hrnek, 325 ml
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 10.20 cm |
| Výška balení | 8.50 cm |
| Délka balení | 11.70 cm |
| Váha balení | 0.38 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Objevte svět zábavy s keramickým hrnkem Super Mario o objemu 325 ml, který potěší každého fanouška této legendární hry. Tento hrnek v licenčním provedení je nejen stylový, ale také praktický – je vhodný do mikrovlnné trouby a myčky nádobí při 40 °C. Upozorňujeme však, že dlouhodobé mytí v myčce může zmatnit vzhled dekorace. Hrnek je ideální pro děti od 3 let a je vhodný pro všechny bez ohledu na pohlaví. Vyroben z kvalitního keramického materiálu, který zajišťuje dlouhou životnost a příjemný pocit při používání.Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
PYR MG24482EPM