Pyramid International Wednesday Pero sloganové
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 8.00 cm |
| Výška balení | 2.50 cm |
| Délka balení | 22.50 cm |
| Váha balení | 0.05 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Hledáte pero, které dokáže zaujmout nejen svým designem, ale i funkčností? Pyramid International Pero sloganové Wednesday přináší jedinečný zážitek – při stisknutí mění svůj slogan a nabízí tak neustále nové poselství. Navíc je jeho náplň vyměnitelná, což zaručuje dlouhodobé používání bez starostí.
Elegantní tvar pera a praktické rozměry ho předurčují k pohodlnému psaní doma i ve škole či v kanceláři. Přidejte si do své sbírky psacích potřeb něco, co vás bude bavit pokaždé, když vezmete pero do ruky.
Věk: 6+
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
» více
Kód výrobce
PYR SR74535EPM