Quercetti Fashion Design Nita, Mya & Lisbeth
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 4 do 8 let |
| Počet dílků | 58 |
| materiál | Magnet |
| Šířka balení | 29.00 cm |
| Výška balení | 29.00 cm |
| Délka balení | 6.00 cm |
| Váha balení | 1.11 kg |
| Pohlaví | Holka |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
Popis
Quercetti Fashion Design Nita, Mya & Lisbeth
Nová a vylepšená verze Fashion Design známé klasické hračky, jež potěšila už celou řadu generací holčiček.
S naší magnetickou verzí papírové oblékací panenky se snadněji hraje, a navíc je modernější! Kombinujte oblečení, styly a doplňky dle své fantazie a svého vkusu.
Každá panenka má svůj stojánek a její dvě hrací magnetické strany s dvěma různými postoji a účesy umožňují dlouhé hodiny tvořivé zábavy. Tři veselé sestřičky, z nichž každá se vyznačuje svým osobitým vzhledem
Staň se módní návrhářkou a užij si mnoho zábavy oblékáním svých top modelek.
Věk: 4+
Počet prvků: 58 kusů
Výška papírové figuríny: 25 cm
Rozměr balení: 39 x 39 x 6,5 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
QRC 3-2933