Rappa Dětský kostým Veterinářka 116 - 128 cm
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 do 8 let |
| Šířka balení | 42.00 cm |
| Výška balení | 55.00 cm |
| Délka balení | 4.00 cm |
| Váha balení | 0.24 kg |
| Pohlaví | Holka |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| výška dítěte do | 128 cm |
| výška dítěte od | 116 cm |
Popis
Staň se opravdovou doktorkou pro zvířátka díky tomuto kostýmu s doplňky! Pomocí tohoto obleku budeš jako hlavní veterinářka ve své ordinaci.
Sada obsahuje blůzu s kalhotami v růžové barvě se stylovým zvířecím potiskem. Součástí balení je také rouška.
Perfektní jako kostým na karneval!
Věk: 6+
Materiál: plast
Velikost: 116-128 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
RPA 199422