Ravensburger Puzzle 109159 Jurský svět Zánik říše 100 dílků
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Počet dílků | 100 |
| Šířka balení | 33.5 cm |
| Výška balení | 3.5 cm |
| Délka balení | 23 cm |
| Váha balení | 0.54 kg |
| Pohlaví | Kluk |
| Země původu | EU |
Popis
Ravensburger Puzzle 109159 Jurský svět Zánik říše 100 dílků
Poskládej si ze stovky dílků obrázek pravěkých ještěrů, kteří se objevili v pokračování kultovním filmu Jurský Park, Jurský svět Zánik říše.
Věk: 6+
Počet dílků: 100
Rozměry po sestavení: 49 x 36 cm
Rozměry balení: 23 x 33,5 x 3,5 cm
Země původu: EU
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
RVB 109159