Ravensburger Puzzle Poníky 3x49 dílků
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 5 let |
| Počet dílků | 49 |
| Šířka balení | 19.20 cm |
| Výška balení | 3.70 cm |
| Délka balení | 27.50 cm |
| Váha balení | 0.34 kg |
| Země původu | ČR |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
Popis
Ravensburger Puzzle Poníky 49 dílků
Složte si puzzle obrázek roztomilých poníků. Každý obrázek má 49 dílů.
Rozměr balení: 27,5 x 19,2 x 3,7 cm
Rozměr obrázku: 21 x 21 cm
Počet dílů: 3x49
Věk: 5+
Země původu: ČR
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
RVB 08011