Razor Koloběžka Scooter w/125mm wheels Red EU

Razor Koloběžka Scooter w/125mm wheels Red EU

prodej skončil

Vybrat jiné zboží

Razor

Kód výrobce

RZR 13010360
vrácení zboží   60 dní na vrácení zboží

Tento produkt si již zakoupilo 16 zákazníků

Popis

Koloběžka Scooter w/125mm wheels - Red EU RAZOR

Razor, to je životní styl miliónů dětí, teenagerů a dokonce i některých dospělých. Razor, to je sport a radost z pohybu. Razor, to je promyšlený koncept, který naslouchá nejen současným potřebám malých i velkých, ale i potřebám trhu. Razor je americká značka představující ucelenou řadu především mini-scooterů a motorových koloběžek, které se vyznačují kvalitními materiály, detaily, skvělým designem a zárukou bezpečnosti. Úspěch Razoru je postaven na neustálé snaze inovovat a posouvat dál celou technologii a uspokojit tak své náročné zákazníky. Neustále překvapuje novými outdoorovými i lifestylovými produkty.

Razor se také může pochlubit velkým množstvím ocenění, například od Toy Industry Accociation´s, ocenění TIME magazine, Newsweek a spoustou dalších.

Pořiďte si tuto skvělou koloběžku v agresivní červené barvě. Má zadní blatníkovou brzdu, je lehká a snadno přenosná, lze ji jednoduše složit a zase rozložit díky speciálnímu aretačnímu systému. Aretace zajišťuje bezpečnou fixaci řídítek, která jsou výškově nastavitelná.

Balení obsahuje koloběžku, 2x imbus a návod

Věk: 5+
Ložiska: ABEC-5
Materiál: Hliník
Nosnost: 50 kg
Kolečka: PU 125mm
A Scooter w/125mm wheels - Red EU
Rozměry balení: 20 x 61 x 10cm

Parametry

Nosnost (kg) 50 kg
Věk od 5 do 99 let
záruka 2 roky

Dotazy

Odeslat odkaz

Související produkty