RC Auto Rock Buggy Blue Scout s WIFI kamerou
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 8 let |
| Šířka balení | 21.00 cm |
| Výška balení | 22.50 cm |
| Délka balení | 43.50 cm |
| Váha balení | 1.22 kg |
| Pohlaví | Kluk |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| Typ baterií | AA 1,5 V |
| počet baterií | 4 ks |
| Věk | Školák (6-11 let) |
Popis
RC Auto Blue Scout je novinkou od Rock Buggy. Terénní vůz má zabudovaný kamerový systém a lze ho ovládat více způsoby. Klasicky přes dálkový ovladač nebo přes chytrý mobilní telefon s připojením na WIFI.
4X4 Offroad má dva motory a nebojí se žádného terénu.
Funkce:
- jezdí všemi směry
- frekvence 2.4GHz
- USB nabíjení
- dosah 40 m
- provoz 10 - 15 min
- bateriový pack a baterie jsou součástí balení (ovladač 4 x AA)
Věk: 8+
Délka auta: 27 cm
Rozměr balení: 43,5 x 23 x 21 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
Kód výrobce
WIK 280328