RC Dron UFO 2,4G
Parametry
| Váha balení | 0.42 kg |
| Šířka balení | 17 cm |
| Délka balení | 6.5 cm |
| Výška balení | 29 cm |
| Vhodné | od 14 let |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| počet baterií | 3.00 ks |
| Typ baterií | AAA 1,5 V |
| Věk | Puberťák (12-15 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| záruka | 2 roky |
Popis
Sparkys R/C Dron UFO 2,4G
Kompaktní dálkově ovládaný dron s designem UFO je vybaven 2,4 GHz technologií pro stabilní a spolehlivé řízení.
Nabízí snadné ovládání vhodné i pro začátečníky, s funkcemi pro plynulý vzlet, přistání a manévrování ve všech směrech.
Lehká, odolná konstrukce zajišťuje bezpečný provoz v interiéru i exteriéru.
Ideální volba pro rozvoj koordinace, prostorové orientace a technických dovedností.
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
SPA 31SY-15266