Rubies Kostým Velociraptor, 8 - 10 let
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 45.00 cm |
| Výška balení | 1.08 cm |
| Délka balení | 30.00 cm |
| Váha balení | 0.27 kg |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Objevte svět zábavy s oficiálně licencovaným dětským kostýmem Velociraptora. Tento detailně potištěný overal s ocáskem, návleky na nohy a věrně tvarovanou maskou hlavy přináší autentický zážitek pro malé dobrodruhy. Kostým je ideální pro děti ve věku 8 až 10 let, které chtějí zažít nekonečná dobrodružství v roli pravěkého dinosaura. Sada obsahuje vše potřebné pro dokonalou transformaci a nevyžaduje žádné baterie. Věk: 6+ - Detailně potištěný overal s ocáskem - Návleky na nohy - Věrně tvarovaná maska hlavy - Vhodné pro děti 8-10 letDotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
RBS 641180L000EPM