Sada magnetek Marvel
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| materiál | Magnet |
| Šířka balení | 17.50 cm |
| Výška balení | 24.00 cm |
| Délka balení | 0.20 cm |
| Váha balení | 0.20 kg |
| Pohlaví | Kluk |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
Popis
Stylové magnetky pro fanoušky komiksových příběhů od Marvel Cosmics. Vzpomínkové předměty ve formě magnetu na jakýkoliv magnetický povrch.
Magnety Vám připomenou ty nejdůležitější momenty v životě hrdinů Marvel.
Věk: 6+
Počet dílků: 20
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
» více
Kód výrobce
EPM MS65080