Semafory a značky
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 6.50 cm |
| Výška balení | 20.50 cm |
| Délka balení | 32.00 cm |
| Váha balení | 0.24 kg |
| Pohlaví | Kluk |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| počet baterií | 2 ks |
| Typ baterií | LR44 (knoflíková) |
Popis
Plastová sada značek a semaforů připravená pro malé cestáře.
Balení obsahuje: 4 značky, kužel a dva semafory.
Věk 3+
Baterie: 2 x LR44 (jsou součástí balení)
Rozměry balení: 32 x 20,5 x 6,5 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
LMP 89509