Set batohu s pouzdrem Emoji Yellow
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 5 let |
| Šířka balení | 13.00 cm |
| Výška balení | 30.00 cm |
| Délka balení | 42.00 cm |
| Váha balení | 1.17 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Školák (6-11 let) |
Popis
Set batohu s pouzdrem na pastelky EMOJI. Batoh disponuje jednou hlavní kapsou a jednou přední pro drobnosti.
V balení je i pouzdro na pastelky s jednou hlavní kapsou.
Věk: 5+
Rozměr batohu: 30x 13 x 42 cm
Rozměr penálu: 22 x 8 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
MDE 07106