Set razítek Disney Princezny 15 ks
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 15.00 cm |
| Výška balení | 9.00 cm |
| Délka balení | 4.00 cm |
| Váha balení | 0.09 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Vydejte se s touto sadou razítek Disney Princezny na kouzelnou cestu plnou tvořivosti! Patnáct motivů oblíbených princezen, barevný polštářek a doplňky umožní malým umělkyním vytvářet originální obrázky, přáníčka i dekorace na školní potřeby. Tato sada rozvíjí fantazii a jemnou motoriku, zatímco děti tvoří své vlastní pohádkové příběhy. Užijte si společné chvíle plné barev a zábavy, které podpoří kreativitu vašich dětí.Věk: 3+ let
Počet dílků: 15
Rozměry balení: 15 x 9 x 4 cm
Hmotnost balení: 0.09 kg
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
ALT DP252347CAN