Shimmer Stars Deluxe Kočka
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 4 let |
| materiál | Plyš |
| Šířka balení | 36.00 cm |
| Výška balení | 28.00 cm |
| Délka balení | 12.50 cm |
| Váha balení | 0.56 kg |
| Pohlaví | Holka |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
Popis
Staň se moderní kosmetičkou a vyzdob si podle sebe roztomilého plyšáka Shimmer Stars. K dispozici budeš mít speciální hůlku, čelenku a další módní doplňky. Není nikde psáno, že se nemůžeš třpytkami ozdobit také.
Součástí balení je:
- zvířátko
- kabelka
- třpytivá hůlka
- čelenka
- další doplňky
Věk: 4+
Materiál: plyš, plast
Výška zvířátka: 18 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
EPE EP03586_Kočka