Siku Super Alfa Romeo 4C
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| materiál | Kov |
| Šířka balení | 9.70 cm |
| Výška balení | 3.80 cm |
| Délka balení | 7.80 cm |
| Váha balení | 0.06 kg |
| Pohlaví | Kluk |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
Popis
Siku Super Alfa Romeo 4C
Detailně přepracovaný model Alfa Romeo 4C bude ozdobou každé garáže.
Přesný model od renomovaného německého výrobce Siku.
Věk: 3+
Materiál: Kov, Plast
Rozměr autíčka: 7,8 x 2,4 x 3,6 cm
Rozměr balení: 9,7 x 3,8 x 7,8 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
SIK 1451