Simba Požárník Sam Hasičské auto Jupiter Mega Deluxe 28 cm - Poškozený obal
Parametry
| Váha balení | 0.87 kg |
| Šířka balení | 43.00 cm |
| Délka balení | 17.00 cm |
| Výška balení | 26.00 cm |
| Vhodné | od 3 do 6 let |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| počet baterií | 3 ks |
| Typ baterií | AAA 1,5 V |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Kluk |
| záruka | 2 roky |
Popis
Požární auto se světelnými a zvukovými efekty pro požárníka Sama. Vystřihni si kartičku a staň se ty hasičem a můžeš pomáhat Samovi. Děti prostě milují Požárníka Sama.
- Mechanické stříkání vody.
- Výsuvný žebřík.
- Světlomety.
- Naviják.
- Vysílačka.
- Pohyblivé prvky.
- Součástí jsou 2 figurky.
- Světelná signalizace.
- Zvuk sirény.
Součástí 2 figurky (Požárník Sam a Penny) a mnoho příslušenství.
Věk: 3+
Materiál: plast
Výška figurek: cca 7 cm
Rozměry auta: 28 x 14 x 15,5 cm
Baterie: 3 x AAA 1,5V (součástí balení)
Rozměr balení: 43 x 26 x 17 cm
POŠKOZENÝ OBAL - Jedná se o nové zboží s plnou záruční dobou, nemusí být však v originálním obalu, případně originální obal může být poškozen.
Video
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
» více
Kód výrobce
SIM S 9251085_OBAL