Školní set Spiderman
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Šířka balení | 12.00 cm |
| Výška balení | 6.00 cm |
| Délka balení | 21.00 cm |
| Váha balení | 0.15 kg |
| Vhodné | od 6 let |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let) |
| Pohlaví | Kluk |
Popis
Tato krásná sada potřeb pro školáky v sobě ukrývá 5 užitečných předmětů s grafikou a obrázky z filmového příběhu.
Věk: 6+
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
» více
Kód výrobce
PYR SR72736