Smoby Šlapací traktor Class s vozíkem
Parametry
| Délka (cm) | 142 cm |
| Šířka (cm) | 44 cm |
| Výška (cm) | 54,5 cm |
| Hmotnost (kg) | 6,3 kg |
| Vhodné | od 3 do 5 let |
| Země původu | EU |
| Pohlaví | Kluk |
| záruka | 2 roky |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
Popis
Smoby Šlapací traktor Class s vozíkem
Dětský šlapací traktor s volantem a přívěsem, který lze odpojit.
- Odklápěcí kryt motoru.
- Polohovatelné nastavitelné sedadlo.
- Klakson na volantu.
- Vyrobeno z velmi kvalitního plastu.
Věk: 3+
Materiál: plast
Rozměry vč. přívěsu: 142 x 54,5 x 44 cm
Délka traktoru bez přívěsu: cca 80 cm
Hmotnost: 6,3 kg
Nosnost: 30 kg
Země původu: Francie
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
» více
Kód výrobce
SMB SM 710114