Smoby Zooky Tříkolka kovová červená
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 18 měsíců |
| materiál | Kov |
| Šířka balení | 62.60 cm |
| Výška balení | 54.50 cm |
| Délka balení | 27.50 cm |
| Váha balení | 6.73 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
Popis
Zooky je odolná tříkolka kovové konstrukce s řetězovým pohonem uprostřed.
- nastavitelné sedátko
- nastavitelná řídítka
- bezpečnostní pás
- odnímatelná a nastavitelná vodící tyč
- volnoběh umožňuje jízdu bez šlapání
- tichá gumová kola
- plastový košík na hračky
- systém blokování kol a řidítek
- odnímatelný bezpečnostní pás i opěrka
Věk: 16m+
Materiál: kov, plast
Hmotnost: 5,168 kg
Rozměry: 74 x 51 x 60 cm
Země původu: Francie
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
SMB SM 740800