Sparkys 1:32 Porsche 911 GT2 RS WP
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| materiál | Kov |
| Šířka balení | 20.00 cm |
| Výška balení | 9.00 cm |
| Délka balení | 9.00 cm |
| Váha balení | 0.23 kg |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| Typ baterií | LR44 (knoflíková) |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Kluk |
| počet baterií | 3 ks |
Popis
Zažijte vzrušení ze závodní jízdy s modelem Sparkys 1:32 Porsche 911 GT2 RS WP, který kombinuje precizní kovové zpracování a autentické detaily.
Tento model nejenže vyniká realistickým designem s plastovými prvky, ale také přináší světelné a zvukové efekty, které oživí každou hru. Otevírací dveře dodávají další rozměr hravosti a možností pro děti i sběratele. Díky napájení na baterie je hra dynamická a plná zážitků.
Nechte se unést krásou tohoto mistrovského díla, které je vhodné pro malé závodníky od 3 let.
Věk: 3+
Materiál: Kov
Baterie: LR44, součástí balení
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
» více
Kód výrobce
SPA 18CA-68705