Sparkys Dětský elektrický traktor FASTRAC s vlečkou + dálkový ovladač
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 96.00 cm |
| Výška balení | 55.00 cm |
| Délka balení | 44.00 cm |
| Váha balení | 21.50 kg |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Vstupte do světa malých farmářů s dětským elektrickým traktorem FASTRAC, který přináší nejen zábavu, ale i rozvoj dovedností! Díky dvěma výkonným motorům o 35W a baterii 12V/7Ah si děti užijí dlouhé hodiny jízdy rychlostí 3-4 km/h. Bezpečnost je zajištěna nastavitelným bezpečnostním pásem a tlumiči nárazů pro hladkou jízdu i na nerovném terénu. Dálkové ovládání 2,4G umožňuje rodičům kdykoliv převzít kontrolu nad jízdou. Traktor v realistickém designu se svou vlečkou nabízí prostor pro převoz hraček či úrody a navíc USB konektor a SD funkce zpříjemní cestu oblíbenou hudbou. Tento traktor podporuje rozvoj motoriky, představivosti a sebevědomí vašeho dítěte, které může s hrdostí usednout za volant svého vlastního vozidla. Nečekejte, zásoby jsou omezené! Objednejte ještě dnes a dopřejte svému malému farmáři opravdové dobrodružství plné radosti.
Věk: 3+
Rozměry: 159,6 x 65 x 68,5 cm
Baterie: Block baterie 12V 7Ah, 1 ks (součástí balení)
Motory: 2x 35W
Maximální rychlost: 3-4 km/h
Maximální nosnost: 30 kg
Šířka balení (cm): 96
Výška balení (cm): 55
Délka balení (cm): 44
Hmotnost balení (kg): 21.5
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
SPA 24BBJ-FL3388B