Sparkys Domino 28
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 15.00 cm |
| Výška balení | 13.00 cm |
| Délka balení | 1.60 cm |
| Váha balení | 0.11 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Hledáte zábavu, která nikdy nezklame a potěší malé i větší hráče? Sparkys Domino 28 je ideální volbou pro každého, kdo si rád užívá klasickou hru s domino kameny bez ohledu na počasí. Díky svému kompaktnímu balení o rozměrech 15 x 13 x 1,6 cm si ji můžete vzít kamkoliv – doma, venku nebo na cestách. Tato hra rozvíjí logické myšlení, trpělivost a strategii u dětí od tří let. Připravte se na hodiny zábavy a napínavých soubojů s rodinou i přáteli. Užijte si jednoduchou ale poutavou hru v originálním provedení Sparkys Domino 28.
Věk: 3+
Šířka balení: 15 cm
Výška balení: 13 cm
Délka balení: 1.6 cm
Hmotnost balení: 0.106 kg
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
SPA 15MA-ST044