Sparkys Letadlo BELL BOEING V-22 - 1:400 - 2 druhy
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 18.50 cm |
| Výška balení | 6.00 cm |
| Délka balení | 16.50 cm |
| Váha balení | 1.16 kg |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Kluk |
Popis
Vydejte se do světa vojenské letecké techniky s modelem letadla Bell Boeing V-22 v precizním měřítku 1:400. Tento detailně zpracovaný model je dostupný ve dvou variantách a představuje ideální kousek pro každého sběratele či fanouška letectví. Přineste si domů kousek technického umění, který nejenže skvěle doplní vaši sbírku, ale také potěší všechny nadšence modelářství. Je to perfektní dárek, který podnítí zájem o svět letadel a umožní objevovat fascinující detaily této unikátní vojenské mašiny.
Věk: 3+
Rozměry balení: 16.5 x 18.5 x 6 cm
Hmotnost balení: 1.163 kg
Baterie: LR54/AG10 1,5V, součástí balení
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
SPA 18GU-757-5