Sparkys Nafukovací plyšový kamarád - Medvídek duhový 23 cm
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 18.50 cm |
| Výška balení | 25.50 cm |
| Délka balení | 2.00 cm |
| Váha balení | 0.14 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| materiál | Plyš |
Popis
Objevte nového kamaráda, který se snadno promění v hebkou kouli plnou radosti a pohodlí! Sparkys Nafukovací plyšový kamarád - Medvídek duhový o velikosti 23 cm je praktický společník na cesty i doma. Díky svému jedinečnému designu a kvalitnímu polyesterovému materiálu nabízí dlouhou životnost a příjemný dotek. Stačí ho nafouknout pumpičkou s jehlou, kterou běžně používáte pro míče, a váš nový přítel je připraven k použití. Ať už potřebujete polštář na dlouhou cestu autem či letadlem, měkkou podložku na hraní nebo antistresovou pomůcku, tento nafukovací medvídek nezklame. Navíc zabere minimum místa ve vašem zavazadle a usnadní vám tak balení na cesty. Ideální pro děti i dospělé, které chtějí mít pohodlí a zábavu vždy po ruce.
Věk: 3+
Šířka balení (cm): 18.5
Výška balení (cm): 25.5
Délka balení (cm): 2
Hmotnost balení (kg): 0.135
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
SPA 35BB-NH02-23