Sparkys Plyšový záhlavník - Jednorožec 3D
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 27.00 cm |
| Výška balení | 25.00 cm |
| Délka balení | 14.00 cm |
| Váha balení | 0.19 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| materiál | Plyš |
Popis
Víte, jak si zpříjemnit dlouhé cesty autem nebo letadlem? S plyšovým záhlavníkem Sparkys ve tvaru kouzelného jednorožce 3D bude každá jízda mnohem příjemnější a pohodlnější. Tento měkký a hebký doplněk nejenže skvěle podpoří hlavu a krk vašich dětí, ale také jim vykouzlí úsměv na tváři díky svému roztomilému designu. Záhlavník je navržen tak, aby se snadno upevnil a byl praktickým společníkem na všech cestách i doma. Vyberte si kvalitu a pohodlí v jednom – protože vaše děti si zaslouží jen to nejlepší! Přidejte do svého košíku tento unikátní plyšový záhlavník a užijte si klidné chvíle plné radosti.
Věk: 3+
Šířka balení: 27 cm
Výška balení: 25 cm
Délka balení: 14 cm
Hmotnost balení: 0.185 kg
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
SPA 32YR-5193C