Sparkys Policejní SET garáž s autem měnící barvu
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| materiál | Kov |
| Šířka balení | 68.00 cm |
| Výška balení | 8.50 cm |
| Délka balení | 39.00 cm |
| Váha balení | 1.58 kg |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| počet baterií | 1.00 ks |
| Typ baterií | LR44 (knoflíková) |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Kluk |
Popis
Vydejte se s vaším malým hrdinou na vzrušující policejní dobrodružství s Policejním SETem garáže, kde auto mění barvu jako chameleon. Tento realistický set nabízí garáž o rozměrech 51 × 43 × 22,5 cm po rozložení, dva kovové modely autíček v měřítku 1:64, které mění barvu, policejní letadlo pro letecké zásahy, sedm dopravních značek a samolepky pro vlastní úpravy. Vaše dítě bude řešit složité případy, rozvíjet představivost a učit se zodpovědnosti při péči o policejní stanici a vozidla. Jemná motorika bude trénována manipulací s jednotlivými částmi a sestavováním scén. Kvalitní materiály zajistí odolnost i při těch nejdivočejších honičkách. Navíc baterie LR44 je součástí balení, takže zábava může začít ihned! Připravte svého malého detektiva na hodiny napínavých her plných spravedlnosti a fair play.
Věk: 3+
Materiál: Kov
Rozměry produktu po rozložení: 51 × 43 × 22,5 cm
Počet dílků: 29
Baterie: LR44 (knoflíková), 1 ks (součást balení)
Šířka balení (cm): 68
Výška balení (cm): 8.5
Délka balení (cm): 39
Hmotnost balení (kg): 1.583
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
SPA 18X-A295