Sparkys POWER - Vzduchová pistole s dostřelem 6 m
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| materiál | Kov |
| Šířka balení | 30.00 cm |
| Výška balení | 6.00 cm |
| Délka balení | 21.00 cm |
| Váha balení | 0.31 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Kluk |
Popis
Zajímá vás, jak si užít zábavu a zároveň trénovat přesnost? Sparkys POWER je vzduchová pistole vyrobená z kovu, která nabízí dostřel až 6 metrů. Díky robustnímu materiálu je odolná a připravená na mnoho hodin hraní. Je ideální volbou pro malé střelce od 3 let, kteří chtějí rozvíjet své dovednosti a užít si aktivní hry venku i doma. S touto pistolí se každý cíl stane výzvou, kterou rádi překonáte. Navíc díky kompaktním rozměrům balení ji snadno přenesete kamkoliv s sebou.
Věk: 3+
Materiál: kov
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
SPA 21X-7701