Spidey stojan s omalovánkami a barvami
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 20.00 cm |
| Výška balení | 5.50 cm |
| Délka balení | 19.00 cm |
| Váha balení | 0.31 kg |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Stojan s omalovánkami Spidey – zábava pro malé hrdiny
Tento praktický stojan s rolí plnou omalovánek přináší hodiny kreativního vybarvování s oblíbeným Spideym. Součástí sady jsou 4 fixy a 4 voskovky. Ideální na doma i na cesty pro všechny malé fanoušky akčních dobrodružství.
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
CYP SPF25-5110EPM