Spin Master Batman RC batmobile základní
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 4 let |
| Šířka balení | 30.48 cm |
| Výška balení | 15.24 cm |
| Délka balení | 13.46 cm |
| Váha balení | 0.47 kg |
| Pohlaví | Kluk |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| Typ baterií | AAA 1,5 V |
| počet baterií | 5 ks |
Popis
Hlídejte ulice GOTHAM CITY pomocí Batmanova Batmobilu. Kultovní stroj je připraven se zapojit. RC Batmobil je základní jediné vozidlo, které ovládáš ty sám.
Nikdo neunikne tomuto vozidlu s realistickými detaily a rychlými koly.
Dálkový ovladač Batmobile je vybaven duálním ovladačem s frekvencí 2,4 GHz, což vám umožní závodit až se 6 vozidly najednou.
Snadná jízda: Tento vůz s dálkovým ovládáním Batman se snadno řídí. Ideální pro začátečníky,
Funkce: jízdu vpřed, vzad, řízení doleva a doprava.
RC Batmobile v měřítku 1:20 je skvělý dárek pro děti od 4 let
Věk: 4+
Materiál: plast
Baterie: 5 x AAA LR03 (nejsou součástí)
Délka Batmobilu: cca 20 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
» více
Kód výrobce
SPI 6058489