Spin Master Rubikova Pyramida
Parametry
| Váha balení | 0.12 kg |
| Šířka balení | 8.89 cm |
| Délka balení | 6.35 cm |
| Výška balení | 15.24 cm |
| Vhodné | od 8 let |
| Heureka Produkt roku | 2022 │ 2021 |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |
| záruka | 2 roky |
Popis
Originální Rubikova pyramida. Rozvíjí paměť a logické myšlení.
Rubikova kostka je nejslavnější a nejprodávanější hlavolam všech dob, který vynalezl v roce 1974 maďarský sochař a architekt Ernő Rubik.
Hra s kostkou je založena na takovém uspořádání čtverečků, aby se na každé stěně nacházela vždy stejná barva.
Plynulý mechanismus a lakované barvy zajisti komfortní hraní a dlouhou životnost kostky.
Věk: 8+
Rozměr: 10,5 x 10,5 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
» více
Kód výrobce
SPI 6063993