Spin Master Vratká věž
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 8 cm |
| Výška balení | 27.00 cm |
| Délka balení | 8 cm |
| Pohlaví | Unisex |
| Počet dílků | 48 |
| Počet hráčů (od) | 1 |
| materiál | Dřevo |
| Doba hry (min) | 10 min |
| Váha balení | 0.96 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Pro celou rodinu |
Popis
Spin Master Vratká věž
Oblíbená rodinná hra Vratká věž, kde vyndáváš postupně jednotlivé kostičky, které pak skládáš na vršek stavby. Prohrává ten, kterému věž spadne.
Věk: 6+
Materiál: dřevo
Počet dílků: 48
Počet hráčů: 1+
Rozměry balení: 8 x 8 x 27 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
SPI 6033148