Star Wars Zubní kartáček blikající
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 5.50 cm |
| Výška balení | 23.00 cm |
| Délka balení | 3.50 cm |
| Váha balení | 0.033 kg |
| Pohlaví | Kluk |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let) |
Popis
Star Wars Zubní kartáček blikající
To nejlepší pro Vaše děti! Motivujte, Vaše děti k čištění zubů s profesionální zubní hygienou od Dr. Fresh.
Dětský zubní kartáček se světelnými a zvukovými efekty Star Wars Firefly bude děti motivovat k pravidelnému čištění zoubků. Zmáčkni tlatíčko na kartáčku a ten bude svítit a vydávat zvuk po dobu, která je potřebná pro báječně čisté zuby.
Věk: 3+
Výška kartáčku: 18 cm
Tvrdost: Měkký - Soft
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
EPK 64-00-64789-24