Stor League of Legends Hrnek keramický 410 ml
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 10.00 cm |
| Výška balení | 10.00 cm |
| Délka balení | 13.00 cm |
| Váha balení | 0.33 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Zažijte každý den s kapkou herní atmosféry díky keramickému hrnku League of Legends o objemu 410 ml, který potěší nejen fanoušky této legendární hry. Hrnek je nejen stylovým doplňkem vaší kuchyně, ale také praktickým pomocníkem – můžete jej bez obav mýt v myčce nádobí a ohřívat v mikrovlnné troubě.
Díky své odolnosti a kvalitnímu provedení je ideální volbou pro všechny, kdo chtějí začít svůj den šálkem oblíbeného nápoje v tématu, které milují.
Věk: 3+
Materiál: keramika
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
Kód výrobce
SOR ST00836EPM