Stor League of Legends Hrnek na kávu 390 ml
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 9.00 cm |
| Výška balení | 14.00 cm |
| Délka balení | 9.00 cm |
| Váha balení | 0.04 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Začněte svůj den s hrnkem, který kombinuje praktičnost a styl. Hrnek STOR League of Legends na kávu o objemu 390 ml vás potěší nejen svým designem, ale i funkčností díky šroubovatelnému uzávěru, který zabrání nechtěnému vylití nápoje. Dvojitá stěna udržuje teplotu nápoje déle a zároveň chrání vaše ruce před horkem.
Perfektní společník pro všechny fanoušky League of Legends, kteří chtějí mít svůj oblíbený nápoj vždy po ruce a zároveň si užít pohodlné a bezpečné přenášení během dne.
Věk: 3+
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
Kód výrobce
SOR ST00808EPM