Stor Squid Game Láhev nerezová 780 ml
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 7.00 cm |
| Výška balení | 23.00 cm |
| Délka balení | 7.00 cm |
| Váha balení | 0.18 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Objevte stylovou a praktickou nerezovou láhev STOR Squid Game s objemem 780 ml, která je ideálním společníkem pro každodenní dobrodružství i náročné dny. Díky šroubovatelnému uzávěru se nemusíte obávat úniků tekutin a snadno ji otevřete i zavřete.
Láhev je navržena tak, aby vydržela dlouhodobé používání, a přitom si zachovala svůj moderní design inspirovaný populární tématikou Squid Game. Upozorňujeme, že není vhodná do myčky nádobí, proto ji doporučujeme ručně omývat pro zachování kvality materiálu.
Věk: 3+
Materiál: Ostatní
Objem: 780 ml
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
» více
Kód výrobce
SOR ST04082EPM