SUN Zábavná cvičebnice: Hledej rozdíly
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 5 do 9 let |
| Šířka balení | 20.50 cm |
| Výška balení | 27.00 cm |
| Délka balení | 0.50 cm |
| Váha balení | 0.11 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Úkoly pro malé školáky. Koho baví hledat rozdíly nebo zjišťovat, který předmět či zvíře do obrázku nepatří, ten bude mít o zábavu postaráno.
Na každé straně je připraven obrázková úkol, který děti hravě zvládnou.
Pojďte hledat rozdíly, bude to legrace.
Věk: 6+
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
Kód výrobce
SUN 220-39