Tary Sweets - Oplatek s citrónovou náplní - Prošlá minimální trvanlivost
Parametry
| Váha balení | 0.05 kg |
| Šířka balení | 10.00 cm |
| Délka balení | 7.00 cm |
| Výška balení | 2.00 cm |
| Vhodné | od 3 let |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| záruka | 2 roky |
Popis
Tary Sweets – Oplatek s citrónovou náplní pro děti, které rádi mlsají. Nyní s příchutí citronu a s motivem parkuristy Taryho.
Složení: pšeničná mouka, rostlinné oleje (palmový, kokosový), cukr, glukózový sirup (kukuričný), kukuričný škrob, sušené odstředěné mléko, sůl, kypřící látky (kyselina sodná), pyrofosfát, hydrogenuhlicitan sodný, hydrogenuhlicitan amonný, emulgátor (sójový lecitin), aroma (vanilka, citron), barvivo (lutein), modř FCF
Věk: 3 +
Zboží s prošlým datem minimální trvanlivosti - 23.04.2026
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
Kód výrobce
ALT 110163TAR_OBAL