Teddies Samopal na pěnové náboje
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 5 let |
| Šířka balení | 65.00 cm |
| Výška balení | 27.00 cm |
| Délka balení | 6.00 cm |
| Váha balení | 0.81 kg |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| počet baterií | 3.00 ks |
| Typ baterií | AA 1,5 V |
| Věk | Školák (6-11 let), Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Kluk |
Popis
Pistole nesmí chybět ve výbavě žádného malého ochránce! Nabij zbraň a číhej! Tvůj nepřítel nemá šanci!
V balení najdeš 12 pěnových nábojů. Samopal má pohyblivý zaměřovač a vibruje.
Věk: 5+
Baterie: 3 x AA 1,5V (jsou součástí)
Rozměr samopalu: 60 cm
Rozměr krabice: 65 x 27 x 6 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
» více
Kód výrobce
TDS 00850952