Termohrnek 533 ml Marvel
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 5 let |
| Šířka balení | 8.00 cm |
| Výška balení | 21.00 cm |
| Délka balení | 8.00 cm |
| Váha balení | 0.27 kg |
| Pohlaví | Kluk |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
Popis
Úžasný plastový kelímek s motivem Marvel s objemem 533 ml. Praktický cestovní kelímek, který udrží čaj vždy teplý.
Věk: 5+
Objem: 533 ml
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
EPM ST01644