Tomme Tippee Kouzelná podložka na stůl Explora Magic Mat
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 měsíců |
| Šířka balení | 14.10 cm |
| Výška balení | 20.50 cm |
| Délka balení | 1.80 cm |
| Váha balení | 0.10 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Miminko (0-12 měsíců) |
Popis
Praktická podložka na stůl Tommee Tippee Explora přilne ke každému stolu nebo pultu dětské jídelní židličky.
Díky přísavce uprostřed podložky bezpečně drží na místě dětské misky a talíře a zabraňuje vylévání a klouzání.
Ideální pro dítě, které se učí samostatnému krmení. Neobsahuje bisfenol.
Věk: 6m+
Materiál: silikon
Rozměr podložky: 27 x 16 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
TTP 430304TT