Tubbz kachnička Alice Cooper
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 13.00 cm |
| Výška balení | 14.50 cm |
| Délka balení | 10.00 cm |
| Váha balení | 0.33 kg |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Rocková legenda Alice Cooper se proměnila v nezaměnitelnou kachničku Tubbz, která spojuje originalitu s neotřelým stylem. Tento sběratelský kousek potěší nejen fanoušky rockové hudby, ale i ty, kdo ocení jedinečný design a humor. Přidejte do své sbírky tuto stylovou figurku a připomeňte si kultovní osobnost v netradiční podobě. Je to perfektní dárek pro každého, kdo má rád výjimečné předměty plné charakteru a zábavy. Navíc kompaktní rozměry balení usnadní skladování nebo přepravu tohoto originálního doplňku. Věk: 6+ let Šířka balení (cm): 13 Výška balení (cm): 14.5 Délka balení (cm): 10 Hmotnost balení (kg): 0.33 Materiál: OstatníDotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
TUB NS5702EPM