Tubbz kachnička malá Grinch - Cindy Lou
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 7.40 cm |
| Výška balení | 6.30 cm |
| Délka balení | 5.30 cm |
| Váha balení | 0.04 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Přidejte do své sbírky neodolatelnou malou kachničku Tubbz s motivem Cindy Lou z příběhu Grinch. Tato sběratelská kachnička vysoká pouhých 5,5 cm zaujme nejen fanoušky, ale i milovníky originálních doplňků. I když je menší, její detailní provedení a atraktivní cena ji činí skvělým dárkem či rozšířením vaší kolekce.
Pamatujte, že tato kachnička není určena do vody, takže si ji vystavte jako dekoraci nebo dárek pro všechny věkové kategorie od 3 let.
Věk: 3+
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
» více
Kód výrobce
TUB NS5566EPM