Tubbz Kachnička Pán Prstenu Samvěd
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 14.60 cm |
| Výška balení | 10.20 cm |
| Délka balení | 12.00 cm |
| Váha balení | 0.02 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
TUBBZ Kachnička Pán prstenů Samvěd je originální sběratelská figurka inspirovaná legendární fantasy sérií The Lord of the Rings. Oblíbená postava Samwise Gamgee je zpracována v typickém stylu cosplay kachniček TUBBZ s důrazem na detailní provedení a věrný vzhled.
Figurka je vyrobena z kvalitního plastu a díky velikosti přibližně 9 cm se skvěle hodí jako dekorace do sbírky fanoušků fantasy světa. Oficiálně licencované provedení doplňuje stylová papírová krabička s průhledným okýnkem, která podtrhuje sběratelský charakter produktu. Ideální doplněk pro milovníky světa Pána prstenů i originálních figurek.
Věk: 3+
Velikost cca 9 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
» více
Kód výrobce
TUB NS4841EPE