Úžasní dinosauři
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 4 let |
| Šířka balení | 25.70 cm |
| Výška balení | 27.00 cm |
| Délka balení | 1.70 cm |
| Váha balení | 0.50 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Rok vydání | 2018 |
Popis
Tato knížka je plná zajímavostí a zvláštností ze světa dinosaurů. Proto se hodí do ruky hlavně malému a zvídavému milovníkovi pravěku.
Na snadno rozkládatelných stránkách si přečtou o největších a nejzvláštnějších zajímavostech těchto ohromných bytostí.
Knížka obsahuje faktické, barevné obrázky a některé z nich jsou dokonce i v životních velikostech. Můžete si tak sami změřit, jak by vaše ruka třeba vypadala oproti drápu Velociraptora.
Věk: 4+
Počet stran: 20
Vazba: pevná bez přebalu lesklá
Rozměry: 25,7 x 27 x 1,7 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
BMA 0265353