Winfun Závěsné chrastítko králík se zvuky
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 měsíců |
| Šířka balení | 14.00 cm |
| Výška balení | 7.00 cm |
| Délka balení | 25.00 cm |
| Váha balení | 0.12 kg |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| počet baterií | 3.00 ks |
| Typ baterií | LR44 (knoflíková) |
| Věk | Miminko (0-12 měsíců), Batole (1-2 roky) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Zábavný králíček pro nejmenší. Skvělá hračka na cesty i na doma, snadno se uchopí nebo zavěsí na postýlku i kočárek.
Po stisknutí světýlka ve tvaru srdce začne králíček hrát melodie.
Věk: 3m+
Baterie: 3 x LR44 (součást balení)
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
WIN 000153