Woody Zatloukačka
Parametry
| Délka (cm) | 21.5 cm |
| Šířka (cm) | 9 cm |
| Výška (cm) | 12 cm |
| Vhodné | od 1 do 3 let |
| materiál | Dřevo |
| záruka | 2 roky |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Batole (1-2 roky) |
Popis
WOODY 90002 Zatloukačka
Výborná hračka pro vývoj manuálních schopnosti dítěte.
Věk: 1+
Materiál: dřevo
Rozměry: 21,5 x 9 x 12cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
» více
Kód výrobce
WOD 90002