YEDOO Koloběžka Four 16/12 magenta
Parametry
| Délka (cm) | 135 cm |
| Výška (cm) | 93-105 cm |
| Hmotnost (kg) | 9,3 kg |
| Šířka řidítek (cm) | 66 cm |
| Výška řidítek (cm) | 93-105 cm |
| Vhodné | od 12 let |
| Pohlaví | Holka |
| záruka | 2 roky |
Popis
YEDOO Koloběžka Four 16/12 magenta
Velká koloběžka se závodním designem, dvěma brzdami, stojánkem a kvalitními komponenty pro děti od 12 let.
Věk: 12+
Nosnost: 120 kg
Hmotnost: 9,3 kg
Výška dítěte: 145 cm
Rám: Hi-ten ocel
Vidlice: Hi-ten ocel
Brzdy: 2× „V“ Alu Winzip
Kola: 16"/12"
Ráfky: Hliníkové
Max. nahuštění: 2,5 bar/2,5 bar
Délka: 135 cm
Stupátko: 36 cm
Výška řídítek: 93 - 105 cm
Šířka řídítek: 66 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
YED 8808