Zapf Creation Baby Annabell Klokanka
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 30.00 cm |
| Výška balení | 23.20 cm |
| Délka balení | 7.40 cm |
| Váha balení | 0.27 kg |
| Pohlaví | Holka |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
Popis
Pohodlná klokanka nejen pro panenku Baby Annabell. Sedací část je vybavena dvěma přezkami, aby se při jejich otevření mohlo miminko do klokanky pohodlně usadit.
Zavřením obou přezek se miminko v klokance bezpečně upevní. V přední části je klokanka ozdobena potiskem ovečky a puntíků.
- nastavitelné popruhy
- možnost nosit na břiše nebo na zádech
- vhodné pro panenky o velikosti 43 cm
Originální doplněk pro panenky Baby Annabell. Pečlivě navržené doplňky rozvíjejí dětskou představivost a otevírají nové možnosti a témata hry.
Baby Annabell Klokanka s nastavitelnými popruhy pro různě velké děti.
Věk: 3+
Video
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
ZPF 702055